Pályázati felhívás

Komplex támogató programba való bekapcsolódásra fogyatékossággal élő, hátrányos helyzetű, illetve roma fiatalok számára, akik kiemelkedő tevékenységet nyújtanak tudományos vagy művészeti területen. A program különlegessége a személyes, egyénre fókuszáló kísérés, felkészített tutor tanárok és személyi segítők részvételével. A program jelenlegi szakaszában MA képzésben vagy osztatlan képzés keretében tanuló, nem végzős hallgatók jelentkezését várja az Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központ és a Hallgató Esélyegyenlőséget Biztosító Bizottság.

2014. április 15.

Mentoring

A TÁMOP-4.1.1.C-12/1/KONV-2012-0004 program keretében az Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központ és a Hallgató Esélyegyenlőséget Biztosító Bizottság olyan tehetséges hallgatók egyetemi tanulmányait, illetve életvezetését kívánja támogatni, akik fogyatékossággal élők, hátrányos helyzetűek, vagy roma származásúak.

mentor_program
Komplex támogató programra hívjuk az SZTE hallgatókat!

Kik vehetnek részt:

A program jelenlegi szakaszában MA képzés 1. évében vagy osztatlan képzés esetén 2., 3. és 4. éves hallgatók vehetnek részt.

A program keretében 2015. április végéig nyílik lehetőség a kísérésre.

Pályázat benyújtása: 2014. április 28. 16h-ig

A pályázati kiírás, határidők és részletek letölthetők ide kattintva.

Up