Covid, karantén és társAid

Online Pszichológiai Estet tartunk ápr. 28. szerda 18:00 - 20:00 óráig.
Izgalmas témakörökben gondolkodunk: Hogyan lehet „túlélni” az online oktatást? Hogyan lehet önmagunkat motiválni a tanulásra, a beadandó írásra a négy fal között? Hogyan változnak/változtak meg a kapcsolataink? Hogyan hat az átalakult életritmusunk az érzelmeinkre, stresszkezelésünkre? Hogyan lehet mindehhez sikeresen alkalmazkodni?

2021. április 19.

Pszichológiai Est az SZTE EÉTK (SZTE Életvezetési Tanácsadó Központ) KortársAid kortárssegítő csoport szervezésében.
A koronavírus járvány régóta az életünk része, és talán immáron világossá vált számunkra, hogy a mindennapjaink számos aspektusát befolyásolja. Minden egyes közösséget és csoportot azonban másképpen érint. Ezek közül mi - az SZTE kortárssegítői - az előadóink segítségével a vírus és a veszélyhelyzet egyetemistákra gyakorolt hatásait szeretnénk körbejárni. Hogyan lehet „túlélni” az online oktatást? Hogyan lehet önmagunkat motiválni a tanulásra, a beadandó írásra a négy fal között? Hogyan változnak/változtak meg a kapcsolataink? Hogyan hat az átalakult életritmusunk az érzelmeinkre, stresszkezelésünkre? Hogyan lehet mindehhez sikeresen alkalmazkodni? Ezekre a kérdésekre is igyekszünk válaszokat találni!

Az esten való részvétel teljesen ingyenes.

Tervezett menetrend:
-Pontos részletek később-
18:00 Megnyitó
18:05 - 19:30 Előadások
19:30 - 20:00 Kerekasztal és fórum beszélgetés

Az esemény facebook elérhetősége: