Így küzdj meg a "koronavírus-depresszióval"

Érdekes és izgalmas interjúkat nézhettek meg a youtube csatornán az Egyetem TV jóvoltából. Róka László szakember, egykori kortárssegítőnk több interjúját is megtaláljátok a legkülönfélébb pszichológiai témákban, közérthetően. Ezúttal egy nagyon aktuálisat ajánlunk figyelmetekbe!

2021. március 24.

A koronavírus okozta járványhelyzet beállta óta a depresszió, illetve a szorongás nagyobb méreteket öltött. Ezért legújabb adásunkban Róka László pszichológussal beszéltük át a helyzet okozta nehézségeket és a megküzdési lehetőségeket. Milyen okok állhatnak a depresszió hátterében? Milyen tünetekre figyeljünk oda és hogyan enyhítsünk rajtunk? Mi lehet a megoldás a munkanélküliség, a bizonytalanság vagy a magányosság okozta problémákra? Hogyan segíthetünk magunkon és másokon?

Szerkesztő-műsorvezető: Tikvicki Dóra

Vágó, adásrendező: Novák Tamás