Kézműves foglalkozást szervezünk a TIK-ben

Az ünnepi készülődés jegyében 2014. december 2-án 16 és 19 óra között „ZÖLD” kézműves foglalkozással és születésnapi kiállítással várunk minden érdeklődőt a Tanulmányi és Információs Központban.

2014. november 25.

karacsonyfa_disz2014. október 18-án fennállásának 20. évfordulóját ünnepelte a Diákcentrum Universitas Alapítvány, a 10-et pedig a centrum utódja, a Szegedi Tudományegyetem Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központja. A jubileumi év zárásaként, adventi hangulatban kézműveskedésre várjuk az egyetemi polgárokat december 2-án a Tanulmányi és Információs Központ Kiállítási terében. A tavalyi téli melegedő programhoz kapcsolódóan ezúttal karácsonyfa díszeket, lámpásokat készítünk, szokatlan módon újrahasznosított alapanyagokból.

Ebben segítségünkre lesz az Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark Zöld Központja. A rendezvényen a Diákcentrum Universitas Alapítvány és Központunk elmúlt éveibe színes fotó kiállítás kalauzolja el vendégeinket.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!