Online konzultációk folytatódnak a vizsgaidőszak végéig!

A vizsgaidőszakban sem vagytok egyedül. Pszichológusaink online, videotelefonálás formájában meghallgatnak. Fogadjátok szeretettel Sebő Tamás szakemberünkkel készült interjút a témával kapcsolatban.

2020. május 27.

Szakemberünk, Sebő Tamás az alábbi videóban osztja meg tapasztalataid az online tanácsadás hatékonyságáról. Ha SZTE hallgató vagy és úgy érzed szeretnél szakemberünkkel ingyenesen beszélgetni, itt tudsz időpontot kérni:

tanacsado@rekt.szte.hu

Az online tér segítői kapcsolatra gyakorolt hatásairól szóló interjúban Sebő Tamás tanácsadó szakpszichológus osztotta meg tapasztalatait. Vajon az online tér alkalmas-e arra, hogy megfelelő minőségi segítséget nyújthassanak szakemberek; hogy csökkentse a kezeléshez való hozzáférés társadalmi különbségeit?