Online segítség SZTE-s hallgatóknak!

Ingyenes online tanácsadás szolgáltatást nyújt a Szegedi Tudományegyetem hallgatói számára az Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központ. A LélekNavigátor oldal online tanácsadásán különféle életvezetési és lelki problémákban segítenek a szakemberek.

2015. június 02.

uzenj_nekunk

Te is segítségre találsz az SZTE Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központ által létrehozott online segítő és önsegítő oldalon, a LélekNavigátoron.

Az Egyetem MODULO felületéről elküldött e-mail-eket képzett szakember fogadja, akihez bármilyen lelki/életvezetési problémával fordulhatsz.

Így például: párkapcsolati, tanulmányokhoz fűződő, családi, esélyegyenlőségi, testi-lelki rossz közérzet, függőség, vagy akár állásinterjúval kapcsolatos témákban is.

A szolgáltatás anonim, tehát a levélíró és a tanácsadó személye is ismeretlen marad.

Leveledet a LélekNavigátor weblapján, az "Online Tanácsadás" menüpontra kattintva tudod megírni és elküldeni. Miután leveledet elküldted, a szakember 7 napon belül válaszol.

online tanácsadás