Pszichológiai tanácsadások a vizsgaidőszakban

A rendkívül népszerű ingyenes életvezetési tanácsadás szolgáltatásunk valamennyi időpontja foglalt a szorgalmi időszak végéig. Időpontot a májusi vizsgaidőszakban tudunk adni.

2024. március 18.

Kedves Hallgatók!

Pszichológusaink, pszichiátereink, mentálhigiénés szakembereink maximális kapacitással dolgoznak és igyekszünk minden SZTE hallgatónak segíteni. Nyitottunk újabb időpontokat, megnöveltük a kapacitásainkat, de így is a teljes szorgalmi időszak, összes időpontja betelt és mostanra csak a vizsgaidőszakban maradt még pár hely. Javasoljuk az online tanácsadás igénybevételét, hiszen az most is elérhető: www.leleknavigator.hu

Továbbra is be lehet hozzánk jelentkezni, de leghamarabb a vizsgaidőszakban, erősen korátozott módon tudunk lehetőséget biztosítani, csakis azok számára, akik elköteleződnek és biztosan vállalni tudják a vizsgák és utazásaik mellett is, a szakemberrel való közös munkát.

Sikeres vizsgaidőszakot kívánunk!

EÉTK