Szenvedélyünk a jövőd! - keresd az SZTE-t az Educatio kiállításon

A Szegedi Tudományegyetem minden kara képviselteti magát a 18. Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállításon, amelyet 2018. január 18-20. között rendeznek meg Budapesten, a Hungexpo "G" csarnokában. A hazai oktatási piac legnagyobb seregszemléjén keresd jelképünket, a Griffet, ahol első kézből kapsz választ az SZTE-vel kapcsolatos kérdéseidre, és ingyenes pályaorientációs tanácsadáson vehetsz részt.

2018. január 15.

Ha ellátogatsz az SZTE standjához, a képzések, a kutatási és tudományos tevékenység mellett mindent megtudhatsz a pezsgő szegedi diákéletről, a kollégiumokról, a tehetséggondozási programokról, a szociális juttatásokról, a kulturális és sportolási lehetőségekről. Az SZTE Karrier Iroda munkatársa ingyenes pályaorientációs tanácsadással vár. Az egyetem hallgatói pedig örömmel osztják meg személyes tapasztalataikat akár a tanulmányaikról, akár a hallgatói életről, akár a diplomát követő jövőképről legyen szó. Látogass el Te is az SZTE standjához, ahol kézhez veheted az egyetem 2018/2019-es tanévre szóló felvételi kiadványát, a legaktívabbak pedig SZTE-s ajándékokkal gazdagodhatnak.

Bővebb információ és a cikk teljes terjedelemben ide kattintva olvasható!

Ne feledd pályaorientációs kérdésekkel az SZTE Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központhoz is fordulhatsz, szorosan együttműködünk az SZTE Karrier Irodával, annak érdekében, hogy számodra személyre szabott, komplex javaslatokat dolgozzunk ki. Ha pedig online fordulnál segítségért, akkor keresd a Léleknavigátort!