Decemberi eseményeink

Összefoglaljuk főbb decemberi eseményeinket.

2018. december 01.

- Dec. 03. hétfő 16:00 óra - Ünnepi teaház

Az SZTE Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központ KortársAid csoportja és a Szegedi Pszichológus Hallgatók Egyesülete szeretettel vár titeket az ünnepi (adventi, Mikulás napi és karácsonyi) teaházára december 3-án. A program során lehetőségetek nyílik egy kellemes tea közben különféle ünnepi kreatív kézműves tárgyak megalkotására is.

- Dec. 05. szerda - Életívek konferencia

Életünkben hol egymást követően, hol pedig egymással összefonódva van jelen az állandóság és a változás. Ennek a témának szeretné az Alapítvány a Mentálhigiéné Oktatására szervezete,a Diákcentrum Universitás Alapítvány és az Őszidő Idősotthon a konferenciát szentelni. Az témát többek között Van Gennep határhelyzet-fogalma és Super szivárvány-modellje ihlette, amely életszerepeink gazdag rétegződéséből és sorrendiségéből is sokat megmutat. Az egyes életszakaszokat-íveket átmeneti időszakok és határhelyzetek osztják fel
Ezzel a konferenciával az átmenet során betölthető segítő szerepeink átgondolásának és az ebből fakadó dialógusnak szeretnénk teret adni.
A konferencián a részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.
A résztvevőknek módjuk van a helyszínen adományaikkal segíteni a rendező szervezeteket.

- Dec. 10. hétfő - GTK Nyílt Nap

- Dec. 11. kedd 17:30 óra - szakmai Szupervízió - EÉTK szakembereinek