Kortárssegítői foglalkozások az SZTE Életvezetési Tanácsadó Központban

norbi

2024. április 24.

Az SZTE Életvezetési Tanácsadó Központ új projektjének első lépése a kortárssegítői által tartott előadással indult. Horváth Mária Dóra és Fercsák Norbert irányításával a KortársAID csoport pszichoedukációs foglalkozásokkal készül segíteni az egyetemistákat az életvezetés kihívásaiban. Az események kiscsoportokban zajlanak, lehetőséget adva az anonimitásra, miközben az aktív részvételre ösztönöznek. Az első alkalom során, melyet 2024. április 22-én rendeztek, a "Kapunyitás, önállósodás, autonómia és szülőkről való leválás" témája került előtérbe egy interaktív előadással és gyakorlatokkal. A következő eseményre pedig szeretettel várjuk az érdeklődőket április 29-én, ahol további fontos témákat járunk körül, és teret adunk az egyéni fejlődésnek és tapasztalatmegosztásnak. A regisztráció elengedhetetlen!

01b_pszichoedukacios_eloadas_-kapunyitas-_plakatja