SANSZ KLUB - Zsonglőrködés

Zsonglőrködés a FŰ-VÉSZ és a SANSZ Klubbal!

A SANSZ klub következő programján megismerkedhetsz a zsonglőrködéssel.

2014. május 12.

Kedves Szegedi Egyetemisták!

Szeretettel várunk Titeket e hét csütörtökön a SANSZ Klub következő programjára!

Zsonglőrködj velünk a szabad ég alatt! Kipróbálnád az ördögbotot? Nehéznek tűnik a kaszkád?
Minden egyetemistát vár ingyenes programunk, ahol megismerkedhetsz a különleges játékokkal május 15-én csütörtökön
15.00-18:00, a TIK melletti füves területen!

Lazíts velünk, kapcsolódj ki a FŰ-VÉSZ Klub és az SZTE Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központ közös programján!

De nem csak játékos kikapcsolódást nyújtunk! Tudtad, hogy a zsonglőrködés fejleszt is?
"Nem cirkuszi mutatvány a kaszkád dobás, hanem neurológiai harmonizáció. A cél nem a zsonglőrködésben való jártasság, hanem az egyensúlyrendszeren keresztül a mozgás és az észlelés összehangolása, a kontrollfunkciók fejlesztése, és így a kognitív működés megalapozása" - tájékoztat a literacy.hu diszlexiások számára létrehozott portál is.

De a program csak a kezdet! Az őszi szemesztertől rendszeresen részt vehettek hasonló programokon! Érdekelnek a részletek?

Gyertek el!

Időpont: 2014.05.15-én 15:00 - 18:00

Helyszín: A TIK melleti parkban.

Rosszidő esetén esőnap

május 20. (kedd)