SZTE Nyílt Nap és Szülői Értekezlet

Február 3. szombat - 9.00-14.00 között szeretettel vár az SZTE Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központ a Dugonics tér 13. szám alatt az SZTE Rektori Hivatalban.

2018. január 31.

Központunk is szeretettel vár minden érdeklődő középiskolást, szülőt valamint azokat, akik még a felvételi határidő előtt szeretnék tisztázni magukban pontos motivációjukat, szakterületüket, továbbtanulási terveiket. Mindezeken túl tudunk segíteni a speciális esélyegyenlőségi kérdésekben is. Bátran fordulj a Nyílt Napon hozzánk, szakembereinkhez!

A programról:

• a képzések bemutatására
  • a jelentkezési lap közös kitöltésére
  • az alsóbb évfolyamra járó diákoknak az általános tájékozódásra, ismerkedésre az SZTE-vel
  • új, a hallgatók költségtérítését segítő ösztöndíjak bemutatására
  • az SZTE hazai és nemzetközi ösztöndíjainak bemutatására.
  • információ szerzésre a jelentkezés benyújtásával kapcsolatos legfontosabb tudnivalókról
  • a felsőoktatást érintő változások megismerésére
  • lehetőségek a felvett hallgatók számára.

Regisztrálni a rendezvényre ide kattintva lehetséges. Bővebb információk pedig itt érhetők el.

A nyílt nap az EFOP-3.4.4-16-2017-00015 számú „A Szegedi Tudományegyetem készségfejlesztő és kommunikációs programjainak megvalósítása a felsőoktatásba való bekerülés előmozdítására és az MTMI szakok népszerűsítésére” című pályázat keretein belül valósul meg.