TRAPP nap

Trapp nap - április 11-én a Sansz iroda munkatársai szerveztek szemléletformáló állomást a trapp-napon; ez a sport nap hagyományosan a végzős Sport- és rekreációs szervező hallgatók vizsgafeladata. Remek időben rengetegen voltak kíváncsiak az eseményre. A Sansz-állomásán a hallgatók érzékszervi- és mozgás -fogyatékossággal kapcsolatos feladatokkal ismerkedhettek meg.

2024. április 12.
A Sansz Iroda játékos szemléletformáló programmal volt jelen az SZTE sporteseményén.

A XXXII. Trapp napon a sporté, az egészségmegőrzésé volt a főszerep. A játékos ügyességi feladatok, bemutatók, tanár-diák bajnokság mellet a Sansz Iroda standjánál különleges játékokkal találkoztak a hallgatók. Bekötött szemmel tapasztalhatták meg, hogyan játszanak a látássérült, vak fiatalok. Egy érdekes kvíz keretében megtudhatták, mely sportágakat űzhetik kerekesszékes személyek. Remek időben rengetegen voltak kíváncsiak az eseményre.
trap_nap

Nagy Katalin