Nyári menetrend

Pszichológusaink a vizsgaidőszak során és a nyáron is fogadják azon SZTE hallgatókat, akik úgy érzik életükben olyan elakadáshoz értek, melyhez szükséges szakembert bevonni. Vagy csak egyszerűen úgy érzik nem elég már a barátok meghallgatása. Jelentkezés ...

2020. június 18.

Bejelentkezni minden esetben név és NEPTUN azonosító megadásával lehet az alábbi e-mail címen:

tanacsado@rekt.szte.hu

• Augusztus végéig tanácsadásainkat ONLINE, videohívás formájában tartjuk. Figyelem! Itt már minden helyünk betelt!
  • A tanácsadások heti ritmusban zajlanak és 5 alkalom erejéig ingyenesek!
  • Szeptembertől tervezzük visszaállítani a Honvéd téri épületünkben lehetséges személyes találkozásokat szakembereinkkel. Erre bejelentkezni már augusztus végén érdemes, elkerülve ezzel a várakozást. Ezzel kapcsolatosan a honlapon jelzünk, ha már biztosat tudunk.
  • Amennyiben e-mail helyett, telefonban tenné fel kérdését a tanácsadással kapcsolatban, akkor munkanapokon 9:00 - 15:00 óra között itt megteheti: 62/544-029
  • Ha pedig azonalli meghallgatásra van szüksége, akkor éjjel-nappal, díjmentesen, pontosan ezen számokat hívva meghallgatásra lel: 116-123

Mindenkinek tartalmas nyarat, jó pihenést kívánunk! Vigyázzanak magukra és szeretteikre!

EÉTK team